Top

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ

0 534 482 81 84

Anakart Tamiri

Tüm cep telefonu modelleri ve diğer tüm mobil cihazlar için Anakart Tamiri işleminin yanında, çalışmayan tuşları, hoparlörleri, kameraları ve arızalı anakartlarını tamir ediyor, gerekiyorsa yenisi ile değiştiriyoruz. Yeni aldığınız marka cep telefonunuz mu arızalandı? Üzülmeyin. Gelin arızalı parçaları orijinalleri ile değiştirelim.

Anakart Tamiri Fiyatı

Cep Telefonu Tamiri onarım süresi ve fiyat bilgisi için 0 534 482 81 84 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kırık Ekran

SerGSM'in ekran değiştirme hizmetleri hem hızlı hem de bütçenize uygundur. ekran onarımlarınız siz mağazada beklerken veya en fazla bir iş günü içinde tamamlanıp teslim edilecektir.

Su Hasarı

cep telefonuunuzda su hasarı yaşadıysanız SerGSM'i ziyaret edin. SerGSM hasarın boyutunu belirlemek için profesyonel bir tarama gerçekleştirilir, cihazınız temizlenir, kalıntılardan arındırılır ve uygun şekilde test edilir.

Sinyal Yok

cep telefonuunuzda sinyal sorunu yaşıyorsanız SerGSM sizlere yardım etmek için hazır. cep telefonuunuzda su hasarı, SIM kart hasarı veya güncel olmayan yazılım gibi çeşitli sorunlar olabilir. Bu konularda biz sizlere yardım etmek için hazırız.

Bozuk Pil

Şarjınız çok mu çabuk bitiyor? Bu durum gün içi üretkenliğinize ciddi zarar verebilir. Neyse ki, SerGSM, cep telefonuunuzun yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurabilmesi için profesyonel pil değişiklikleri gerçekleştirir.

Hoparlör Arızası

hoparlörlerinizden çıkan sesin boğuk ve bozuk olması ya da hiç ses çıkarmaması durumunda hoparlörün onarılması ya da değiştirilmesi gerekebilir. Tüm ses sorunlarını çözmek için SerGSM uzmanlarına güvenin.

Tuş Arızası

cep telefonuunuzda tuşlar arızalı veya kırılmışsa profesyonel onarım hizmetleri için SerGSM teknisyenlerine güvenin. Uzun süre cep telefonsuz kalmamanız için hızlı bir şekilde sorunu çözmeye çalışırız.