Top

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ

0 534 482 81 84
Çorlu
Anakart, telefonda ve bilgisayarda bulunan donanımsal parçaların birbirleriyle uyum ve düzen içinde çalışmasını sağlayan temel donanımsal parçalardan birsidir.  Her telefonda farklı boyutlarda bulunan anakartlar, telefondaki birçok fonksiyonun (Wİ-Fİ, Kamera, Mikrofon, Ekran vb.) sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.  Telefonun anakartı ne kadar güçlü olursa telefon da o kadar güçlü olur. 

Uzun süre kullanılmakta olan veya fiziksel darbelere maruz kalan cihazlarda anakart arızası görülebilmektedir. Telefonun eskimesi, su ile temas etmesi ve yüksek bir yerden düşmesi, fiziksel darbelere örnek verilebilir. Aynı zamanda kullanılan şarj aletinin voltaj ve akım değerleri de telefonun anakartına zarar vermektedir. Bu konuda doğru ve orijinal şarj aleti seçmek de her zaman büyük önem taşımaktadır.  

Herhangi bir anakart arızasıyla karşılaşmamak için telefonu çok daha dikkatli kullanmak gerekir. Anakart, telefonun sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Eğer anakartta herhangi bir problem oluşursa bunu telefon kullanırken anlayabiliriz. Wi-fi ağına bağlanamama, mikrofonun çalışmaması gibi sorunlar anakart arızasından kaynaklanıyor olabilir. Anakarttan kaynaklandığını düşündüğünüz basit sorunlarda bile telefonunuzu mutlaka bir servise göndermelisiniz. En basit sorunlar bile çok daha büyük sorunların oluşması için zemin hazırlamaktadır. Eğer sizler de telefonunuz hakkında herhangi bir problemle karşılaşırsanız bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

Sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve telefonunuzda karşılaştığınız sorunlar hakkında bizlerden teknik destek alabilirsiniz. Anakart tamiri işlemlerinde sistematik ve profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Bugüne kadarki kazandığımız tecrübelerle sizlere en iyi anakart tamiri hizmeti sunuyoruz. Tamir aşamasında kişisel verilerinizi tamamen koruma altına alarak bu konu hakkında garanti sağlıyoruz. 

Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize Günün Her Saatihizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 534 482 81 84
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ