Top

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ

0 534 482 81 84
Çorlu
Cep telefonları ekranları iki katmandan oluşur ve telefonda işlemler yapmamızı ve bu işlemleri görebilmemiz için bu iki katmanın da sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Cep telefonu ekranları LCD ekran ve cam panelden oluşur. Cam panelde dokunmatik işlemler gerçekleştirilir, LCD ekranda ise dokunmatik işlemlerde gerçekleştirdiğimiz değişiklikleri görürüz. 

LCD ekranın zarar görmesi, telefondan sağlıksız görüntü almamıza neden olur. Telefonun yüksek bir yerden düşmesi veya herhangi bir darbe almasıyla kısmi ya da tamamen görüntü kaybı olur. LCD ekranınız kısmi bir şekilde de kırılsa tamamen de kırılmış olsa mutlaka servise göndermelisiniz. Telefonunuzun ekranından tam verim alabilmeniz için eski ekranın yeni ve orijinal LCD ekranla değiştirildiğine emin olun. 

LCD ekranınızın hasar görmesiyle birlikte bizlerden ekran değişimi hizmeti talep edebilirsiniz. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyor ve yeni tecrübeler ediniyoruz. 

Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize Günün Her Saatihizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 534 482 81 84
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ