Top

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ

0 534 482 81 84
Çorlu
Cep telefonlarının camları genellikle 2 katmandan oluşur. Bunlar ön cam ve LCD (iç ekran) ekrandır. Ön camın kırılmasıyla birlikte dokunmatik özelliği de kaybolur. Çünkü cep telefonlarının dokunmatik özelliği ön camda bulunur. Eğer LCD ekran kırılırsa cep telefonundan görüntü alamayız. Çünkü telefonda yaptığımız işlemler LCD ekranda gösterilir. Telefonu sorunsuzca kullanabilmek için her iki ekranın da hatasız çalışması gereklidir. 

Kırılan cep telefonu camlarının yerine yan sanayi ürünler kullanmak oldukça risklidir. Eğer telefonunuzun camı kırılırsa, cam değişimi süresince telefonunuza takılan yeni camın orijinal olup olmadığından emin olmalısınız. Aksi taktirde telefonunuza orijinal olmayan cam takıldığında telefon kullanım kaliteniz oldukça düşecektir ve telefonunuzdan eskisi kadar verim alamayacaksınız.

Telefonunuzun camının zarar görme durumunda bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bizler tamamen orijinal parçalar kullanarak telefonunuzu rahatça kullanabilmenizi sağlıyoruz. Değişim ve tamir işlemlerini yapan personellerimiz bu konu hakkında üst düzey bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Marka ve model gözetmeksizin cam değişimi işlemlerinde bizleri tercih edebilir ve kalitenin farkına varabilirsiniz.

Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize Günün Her Saatihizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 534 482 81 84
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ