Top

Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ

0 534 482 81 84
Çorlu
Home tuşu, telefonlar için olmazsa olmaz bir parçadır fakat son zamanlarda üretilen yeni telefonlarda bu tuş bulunmamaktadır. Home tuşu, uzun kullanıma bağlı olarak ya da fiziksel darbelere bağlı olarak bozulabilir. Home tuşu kirlenme ve tozlanma gibi durumlarda da arıza çıkartabilir. Kirlenmeye bağlı  arızalardan home tuşunu temizleyerek kurtulabiliriz. 
Yağmurlu havada ve tozlu ortamlarda kullanmak, home tuşuna zarar vermektedir. Üzerine sertçe darbe uygulanan ya da bir çocuk tarafından ısırılan home tuşları işlevini yitirebilir.  

En iyi tamir deneyimi için sunduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Marka ve model gözetmeksizin, telefonunuzun çalışmayan home butonunu tamir ediyoruz. Kullanılamaz hale gelen home butonlarını ise yan sanayi ürünü olmayan tamamen orijinal ürünlerle değiştiriyoruz. Kişisel verilerinizi koruma altına alarak garantili bir şekilde çalışmaktayız. Bünyemizde barındırdığımız profesyonel tamir aletleriyle cep telefonlarınızın arızaları için en kaliteli tamir çözümleri üretmekteyiz. 
Sizler de home tuşu hakkında sorun yaşıyorsanız bizlerle iletişime geçin. Firmamızın güvencesi altında home butonu tamir hizmeti alabilirsiniz. 

Hızlı İletişim

Siz değerli müşterilerimize Günün Her Saatihizmet verebileceğimiz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0 534 482 81 84
  • [email protected]
  • Kemalettin Mah. Yeldeğirmeni Sk. No:21/A Çorlu/Tekirdağ